עדכון על מלגת משרד החינוך

המגזין באגודה

עדכון על מלגת משרד החינוך

התאחדות הסטו’ הארצית השיגה סיוע בגובה 800 מיליון שקל עבור הציבור הסטודנטיאלי. לאחר שהסטו’ לחינוך לא נכללו ברשימת הזכאים לקרן הסיוע של משרד החינוך (כן כן, מה שקראתם), נלחמנו עבורכם יחד עם האגודות הסטודנטיאליות האחרות בארץ להיכלל במלגה, והצלחנו. מה זה אומר, איך זה יעבוד, ופרטים טכניים – בכתבה.

נתחיל מהסוף – השגנו עבורכם מלגות

לאחר שהסטו’ לחינוך לא נכללו ברשימת הזכאים עבור קרן הסיוע של משרד החינוך, החלטנו להגיד די. משברים הם הזדמנויות, וניצלנו את ההזדמנות. הפעלנו לחץ יחד עם האגודות הסטודנטיאליות הנוספות לחינוך על הגורמים הרלוונטיים – והשגנו תוספת תקציבית משמעותית שתאפשר גם לכם להירשם למלגה.

מי זכאי למלגה?

קרן הסיוע של משרד החינוך נועדה לעזור לאנשים שנצרכים כרגע לסיוע כזה. או בביטוי הידוע – לפי מצב סוציו אקונומי. גובה המלגה נקבע בהתאם לניקוד שתקבלו עבור הגורמים שנבחנים על המלגה, כפי שמפורט למטה.

הגורמים שנבחנים בעת הגשת המלגה: מצב משפחתי, מספר אחים או ילדים עד גיל 21, אחים סטודנטים מגיל 22, תעסוקת בן/בת הזוג או הורי הסטודנט, מגבלות של נכות רפואית (אחים או ילדים מגיל 22), מגורים בשכונות וביישובים שנכללים בפרויקט שיקום שכונות, מגורים בשכירות/דמי מפתח/דיור ציבורי, נזקקות לטיפול שירותי הרווחה (המשפחה או הסטודנט), שירות צבאי או לאומי/אזרחי, משך הלימודים, תארי הלימוד, היקף סכום החיוב של שכר הלימוד, היקף הסיוע החיצוני למימון שכר הלימוד.

לא בטוחים אם אתם זכאים? בגלל קרן הסיוע הרחבה, הסיכוי שתהיו זכאים עולה. ההמלצה שלנו >> שווה לנסות.

איך עושים את זה?

>> מדריך להנפקת תדפיסי בנק – הפועלים
>> מדריך להנפקת תדפיסי בנק – לאומי
>> מדריך להנפקת תדפיסי בנק – מסד
>> מדריך להנפקת תדפיסי בנק – מזרחי

כבר יש לכם את שם המשתמש והסיסמה? לחצו כאן כדי להגיש את המלגה.

הנה 5 נקודות שחשוב לדעת:

◄ המלגה פתוחה להגשה עד ה10.12.2020.

◄ כדי להגיש את המלגה יש צורך בשם משתמש וסיסמה.

◄ אתם אמורים לקבל שם משתמש וסיסמה למייל האישי שלכם. טרם קיבלתם? זה בגלל תהליכים ביורוקרטיים במשרד החינוך. המתינו בסבלנות.

◄ אנחנו עובדים על להאריך את תאריכי ההגשה כדי לאפשר לכולם להגיש את המלגה בנוחות.

◄ מי שיש לו את שם המשתמש והסיסמה שלו – יכול להגיש בקישור הכחול למעלה.

אנחנו ממשיכים לעדכן מהפייסבוק והאינסטגרם שלנו – שמרו על קשר!
(קישורים לעמודים בראש העמוד).

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן