קול קורא לועדת הבחירות

המגזין באגודה

קול קורא: מועמדות לועדת הבחירות

אם מעניין אתכם לקחת חלק בתהליך הבחירות של האגודה – זה בשבילכם! הנכם מוזמנים להגיש מועמדותכם להיות חברי ועדת הבחירות ולנהל את הליך הבחירות לאגודה.

בואו להשפיע ולהיות חלק מועדת הבחירות לאגודה הבאה!
אם מעניין אתכם לקחת חלק בתהליך הבחירות של האגודה.. זה בשבילכם! הנכם מוזמנים להגיש מועמדותכם להיות חברי ועדת הבחירות ולנהל את הליך הבחירות לאגודה. הבהרה: המשרה היא לבחירות של אגודת הסטודנטים שעתידות להתקיים לקראת סוף שנת הלימודים.

חשוב לדעת: במידה והינכם מעוניינים להגיש מועמדות לתפקיד בתוך האגודה: נציגי חוג/יו״ר וסיור אתם לא יכולים להיות חלק מועדת הבחירות.

אילו תפקידים יש?

יו”ר ועדת בחירות – אחראי על זימון ישיבות הוועדה, תיעודן בפרוטוקול ותפקודה השוטף עד לסיומן של הבחירות ופרסום התוצאות והכל בהתאם לתקנון האגודה. בנוסף אחראי על קבלת טפסי הגשת המועמדויות (רצוי במייל ייעודי ולא במייל האישי) – בדיקתם אל מול פנקס חברי האגודה. כמו כן, אחראי על מענה לפניות, שאלות וערעורים המופנים לוועדה.
חבר ועדת בחירות ומנהל תוכנה – נציג הוועדה מול חברת התוכנה המנהלת את תשתית הבחירות, העברת ספר הבוחרים, המועמדים לכל תפקיד ותפעול שוטף במהלך יום הבחירות.
חבר ועדת בחירות ואחראי פרסום ושיווק – אחראי על פרסום ושיווק הבחירות, פרסום הודעות הוועדה – דובר האגודה עומד לרשותו.

תגמולים

לאור כך החליט הוועד להעלות את תגמול החברים ל-800 ש”ח ליו”ר הוועדה ו-400 ש”ח לשאר חברי הוועדה. התגמול גלובלי וישולם לאחר סיום הליך הבחירות ביוני. כמו כן הוא לא מצריך תיאום מס ובירוקרטיה.

הגישו מועמדות

לפרטים נוספים והגשת מועמדות יש לפנות במייל ל: yororanim@gmail.com
*הגשת המועמדות תתאפשר עד לתאריך 1.3 בשעה 17:00

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן