הנהלת האגודה

לירן בסון

יו"ר האגודה

סטודנטיות וסטודנטים יקרים, שמי אלון באום, סטודנט לתואר ראשון במסלול מל"ח בחוגים חח"ק ואזרחות ובשנה הנוכחית יו"ר אגודת הסטודנטים. ראשית, ברצוני להודות ולהוקיר את בחירתכם ללמוד ולעסוק בתפקיד המרכזי והמשמעותי ביותר בעיצוב החברה בישראל! בשנים האחרונות אנו עדים לתופעות מדאיגות בשיח הציבורי במדינה, ולנו, כמחנכים, הן בחינוך הפורמלי והן בחינוך הבלתי פורמלי יש את היכולת לשנות תפיסה זו. דברו עם הילדים, למדו את התלמידים, הדריכו את החניכים, שתפו את ההורים, תפעלו בקהילה, זה השדה שלנו, זה השטח, זאת נקודת ההתחלה בדרך לשינוי. עם כניסתי לתפקיד בסיום שנת הלימודים תשע"ט שמתי לי למטרה להצליח להגיע לכל אחד ואחת מכן, בין אם בתוכניות הקיימות ובין עם ביוזמות חדשות, בין אם באקדמיה ובין אם בתרבות וברווחה. לכל אחד ואחת מכם יכול להיות חלק באגודת הסטודנטים. עזרו לי להפוך את הסטודנטים באורנים לקהילה ואת אגודת הסטודנטים לבית. כאן בשבילכם ולמענכם.

שובל בן עבו

סגנית יו"ר האגודה

שמי שובל בן עבו, סטודנטית לתואר ראשון בהתמחות לשון עברית ומדעי החברה, סוציולוגיה ופסיכולוגיה. כסגנית יושב הראש באגודת הסטודנטים של מכללת אורנים, אפעל למען העלאת המורל הסטודנטיאלי, אקדם אקטיביזם, תוצרים ושיתופי פעולה בין סטודנטים ומחלקות באגודה, ואתן דגש לאחדות, חברות ושותפות. אפעל למען הפיתוח המקצועי של נציגי החוגים עבור רווחת הסטודנטים בעזרתי ופיקוחי, ואהיה לאוזן קשבת עבור כל סטודנט שיפנה אליי! תרגישו חופשי לפנות, אני פה בשבילכם.

ראש מחלקת אקדמיה

אחראית על קיום קשר ישיר ועקיף עם הסטודנטים במטרה לתת מענה ולטפל בבעיות האקדמיות העולות מהשטח. ייצוג הסטודנטים מול גורמי המכללה ובוועדות המכללה השונות, לשם שמירה על זכויותיהם וקידום האינטרסים שלהם. זמינה עבורכם תמיד!

מיכל אליאסטם

ראש מחלקת תרבות

החזון שלי השנה הוא יצירת הוואי סטודנטיאלי בקמפוס ומחוץ אליו. אני אחראית על תחום התרבות הכולל בתוכו אירועי פתיחת שנה, פתיחת סמסטר ב׳ ואירוע סוף שנה. מופעי סטדנאפ והרצאות, הפסקות פעילות, שיתופי פעולה והנחות עם מסיבות סטודנטים כגון: מסיבת פורים, יום הסטודנט וכו׳.

עמית דרזיה

ראש מחלקת דוברות והסברה

אחראי על להעביר אליכם את המידע שחשוב לכם לדעת. אני אחראי על המיילים, על הרשתות החברתיות, על הטלוויזיות שבמכללה ועוד כמה אמצעי תקשורת. מעבר לכך, אני רואה חשיבות גדולה לעיצוב של הדברים, ובכוונתי לעודד כמה פרויקטים שיוסיפו לנו צבע במכללה.

יסמין אנשל

ראש מחלקת מעורבות חברתית

אני מאמין שמעורבות, התנדבות ויוזמה הן אבני היסוד של חברה דמוקרטית ושלנו, כאנשי ונשות חינוך לעתיד. כרמ"ח מעורבות חברתית, אני רוצה לתמוך בכל סטודנט וסטודנטית שרוצה לקחת אחריות על הסביבה ועל החברה הישראלית. אני אלווה תאים חברתיים, יוזמות ומאבקים. אשמח להיות שותף, חבר ואוזן קשבת, אני זמין ומוכן להעניק את כל התשתית הנפלאה של אגודת הסטודנטים למעורבות חברתית, יחד עם חבריי הנפלאים להנהלה.

שיראל דהן

ראש מחלקת פנים ורווחה

פועלת בכל תחומי החיים של הקהילה הסטודנטיאלית על מנת שהמכללה תהווה סביבת לימודים אידיאלית וכן, אחראית על אספקת שירותים הקשורים לרווחת הסטודנט במכללה ומחוצה לה במגוון תחומים: הרווחה והכלכלה, קפיטריות, מדפסות, נגישות, מעונות, סטודנטיות אמהות, מילואים, מלגות, מיקרוגלים, מתקני המים ועוד... זמינה עבורכם תמיד!

דילוג לתוכן