וועד מנהל

אדיר ברנשטיין

אני סטודנט שנה ג’ לתואר ראשון בחוגים לאזרחות ולהיסטוריה, ותעודת הוראה לעל יסודי.

בראש ובראשונה באנו לאורנים כדי לרכוש מקצוע – כדי ללמוד איך להיות מורים. לכן הדבר שאותו הכי חשוב לי לקדם הוא הרמה האקדמית של החוגים ואת ההתאמה של תוכניות הלימודים של החוגים לשטח – לתוכניות הלימודים בבתי הספר בפועל, אותן נעביר כמורים. בנוסף לכך, חשוב לי להגביר את הרלוונטיות והאיכות של הכשרת ההוראה במכללה. כל זאת כדי שהלימודים במכללה לא רק יהפכו אותנו להיות “סתם” מורים – אלא יהפכו אותנו להיות מורים טובים באמת.

adirber@gmail.com

זוהר ברונשטט

אני סטודנטית שנה ב’ לתואר ראשון בתוכנית מל”ח ובחוג לאזרחות. גרה בחיפה, ואני עובדת במטה תנועת הנוער “כנפיים של קרמבו”. במסגרת תפקידי אני אמונה על פיתוח תחום ההגשמה התנועתי.

אני מאמינה כי לאגודת הסטודנטים יש כוח וחשיבות רבים בעיצוב אורח חיי הסטודנטים, ואשמח לפעול עבור זה שכל סטודנט וסטודנטית ידעו שיש להם בית, מקום שאליו הם מרגישים שייכים. אני מאמינה שכדי ליצור מורים טובים באמת עלינו לדאוג לחוויית למידה בה כל סטודנט מרגיש שרואים אותו, על מנת שיוכל לפרוח ולהגשים את עצמו בתוך חוויית הלימודים.

zoharb95@outlook.co.il

גיא צור

אני סטודנט שנה ב’ לתואר ראשון בהוראת אנגלית, ומנהל בית ספר ללימוד תופים. גר ביישוב שכניה שבמועצה אזורית משגב.

אני מגיע מרקע של קשיי קריאה וככזה אני מאמין בייצוג של כל האנשים ורצונותיהם או צרכיהם האישיים. מאמין בהיררכיה וחוקים מסודרים ובשל כך אפעל שהחוקים יהיו מותאמים והוגנים. אני מאמין גדול בערכי האקדמיה ואפעל לשמרם מתוך הבנה שסביבת לימודים אקדמאית הוגנת הינה המפתח ללמידה אמיתית ושיוויונית.

guytsur8@gmail.com

דילוג לתוכן